Jsem malý investor

Co je to vlastně malý investor? Pro každého mohou být tyto finanční představy různé. Pro jasnou komunikaci definujme malého investora pomocí následujících kritérií. Většinou se jedná o investice do 2 miliónů. Zpravidla chce malý investor koupit jednu nemovitost (většinou byt) a ten následně pronajímat, nebo jej obratem prodat pro okamžitou návratnost a finanční zisk.

Naše vzájemná spolupráce je postavená na férovosti. To znamená, že investor přináší do společného obchodu finance a z druhé strany přichází zkušenosti, informace a čas. Pokud doporučím koupit konkrétní nemovitost, kalkuluji se ziskem od 200.000,- výše. V případě pravděpodobnosti menšího zisku nemá smysl takový obchod uskutečnit. To také pomáhá udělat celý proces bezpečnější.

Možná se ptáte, jak rychle Vám najdu vhodnou nemovitost? Na toto neexistuje konkrétní odpověď. Stalo se mi, že jsme s investorem čekali na vhodnou nemovitost 1 rok a poté jsem doporučil během jednoho měsíce koupit 7 nemovitostí v celkové nákupní hodnotě přesahující částku 6,5 milionů a následný prodej překročil hranici 10 milionů.

Pokud i vy se chcete stát investorem do nemovitostí rád se s Vámi sejdu a probereme možnosti vzájemné spolupráce.