Prohlídka nemovitosti

"Dostanete v písemné podobě zpracováne podklady"


Zaujala vás některá nemovitost? Rádi by jste se dozvěděli více informací a ideálně se na možná nové bydlení osobně podívali? Stačí zavolat, nebo napsat email a stanovíme v hodný termín.

Tak takto je to standartní postup. Ale protože zastávám pravidlo, že klient musí vždy dostat něco navíc, tak i já vám nyní vysvětlím jak může vypadat naše prohlídka.

Poté co mne skontaktujete, tak se v nejkratším možném čase ozvu zpět. Součástí takového tel. rozhovoru je několik základních otázek, abych vám mohl poskytnout komplexní služby. To je například: Co přesně hledáte? V jaké lokalitě? Jakou máte představu finančního rozpětí? Jak budete nemovitost financovat? Už jste byli na nějaké jiné nomovitosti na prohlídce?

Protože čas je velmi důležitý a já rozhodně nechci ten váš marnit, směřují tyto otázky ke stanovení plánu prodky - prohlídek. Ano v ideálním případě naplánujeme prohlídek hned několik, které odpivídají vaším parametrům. Díky tomu si můžete vybrat právě nemovitost, která vám bude nejvíce vyhovovat. Ke každé nemovitosti dostanete v písemné podobě zpracováne podklady. Proto, aby jste si doma mohli vše zrekapitulovat a udělat správné rozhodnutí. Součástí podkladů je list vlastnictví, základní fotografie, cena, půdorys atd. Tyto informace se mohou nemovitost od nemovitosti lišit.