3D VIZUALIZACE


3D vizualizace nemovitosti. Skvělý nástroj při prodeji!

Při vytvoření 2D a 3D vizualizace nejde jen o to, že si kupující lépe představí, jak nemovitost vypadá, nebo by mohla vypadat. Jde také o to, že každý zájemce při prohlídce dostane v tištěné podobě tuto vizualizaci, která v řádu 10tek % zvyšuje pravděpodobnost, že zájemce řekne ANO! Tuto nemovitost chceme koupit. A to třeba také až za několik dnů od uskutečněné prohlídky, protože složky s danou nemovitostí mu leží v obývacím pokoji na stolku a on je vidí každý den, když přijde z práce domu a opět se nastartuje proces uvažování o možné koupi. Pokud se zapojí i další nástroje, jako je celkový dojem z prohlídky, videoprezentace a další, je to systematický a cílený postup k rozhodnutí koupit nemovitost.

Po dohodě nabízím zpracování nemovitosti ve 3D a 2D vizualizaci. Díky tomu si může kupující konkrétně představit, jak daná nemovitost vypadá, anebo jak by mohla vypadat. Zejména při nemovitostech, které vyžadují rekonstrukci pomáhahá 3D vizualizace vytvořit konkrétní možnosti budoucího stavu domu či bytu a rapidně zvyšuje šance prodeje.

Tyto vizualizace vytisknu a předložím je zájemci o nemovitost během prohlídky nemovitosti. Také je použiji při prezentaci na realitních serverech a www stránkách konkrétní nemovitosti.